Lab 4,6 i wzór do pracy zaliczeniowej
...wszyscy chetni niech wpisza emile na ktore wyslac [/quote]

Wiec i ja poprosze: markwa@leo.wsinf.edu.pl

z gory dzieki.


  PRZEJD NA FORUM