Lab 4,6 i wzór do pracy zaliczeniowej
...wszyscy chetni niech wpisza emile na ktore wyslac [/quote]
Wiec i ja poprosze: markwa@leo.wsinf.edu.pl
z gory dzieki.
PRZEJD NA FORUM