| Lab 4,6 i wzór do pracy zaliczeniowej |
| Gdyby ktoś jeszcze szukał - te wykłady opublikowałem na http://alfa.patman1978.operaunite.com/file_sharing/content/. Do tego zdjęcia (trochę kiepskie) z zadania 6. Edit: Gdyby ktoś jeszcze nie miał diagramów do nieszczęsnych dwóch projektów dla Kitketa, to najlepiej użyć programu Paradigm UML w wersji bezpłatnej (podczas instalacji wybór licencji community). Gdy opanuje się posługiwanie się tym programem, to robota idzie bardzo szybko. [LOL] Gdy Kitket zacznie się dopytywać, dlaczego elementy diagramów są na niewłaściwych miejscach, to zacytuję go: tworzenie diagramów jest jak sztuka. A ja jestem jak Picasso i namalowałem oko na miejscu ucha. [/LOL] |