Lab 4,6 i wzór do pracy zaliczeniowej
Lab4 działa
Lab6 trzeba sprawdzić
"Zarządzanie użytkownikami Active Directory"- wzór do pracy zaliczeniowej z diagramem przepływu danych i klas
http://ppustelnik75.opendrive.com/folders/?N18yNTc2MV9zNmlYcg
PRZEJDŹ NA FORUM