| HOME | Lista wszytkich tematów w których użytkownik był aktywny |
| Temat/Opis | Grupa | Autor | Odpowiedzi | Wyświetleń | Aktualizacja | ||
| Co z III semestrem? | Hyde Park | pionas | 6 | 882 | 06.12.2012 20:08:59 | ||
| diagramy | Projektowanie Systemów Informatycznych | pionas | 8 | 1 334 | 22.09.2012 13:34:28 | ||
| wyniki | Virtual | cauchy | 10 | 1 152 | 05.06.2012 13:13:54 | ||
| Pliki z KIODu | Komputerowo Integrowana Organizacja Działań | pionas | 1 | 698 | 15.05.2012 09:18:48 | ||
| II semestr, zjazdy, daty, godziny i przedmioty | Hyde Park | pionas | 3 | 800 | 23.03.2012 07:58:51 | ||
| Link do wykładów i laborki | Sieci bezprzewodowe | PawelP | 13 | 1 313 | 07.02.2012 19:30:29 | ||
| Co? Jak? Kiedy? | Hyde Park | seba_w | 4 | 772 | 02.02.2012 21:50:59 | ||
| Kontakt do prof. Katkowa | Modelowanie i analiza systemów informatycznych | lukasmad | 3 | 972 | 27.01.2012 18:48:04 | ||
| egzamin - kiedy? | Wstęp do eksploracji danych | lukasmad | 3 | 794 | 26.01.2012 07:06:02 | ||
| Lab 4,6 i wzór do pracy zaliczeniowej | Modelowanie i analiza systemów informatycznych | mgkutno | 16 | 1 662 | 25.01.2012 17:00:34 | ||
| Witam | Przedstaw się | PawelP | 2 | 696 | 23.01.2012 11:39:44 |